Kafkos FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafkos FC

Kafkos FC
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Muzikos akademija

Go down 
+26
Karolina.
jolantaa16
doviliux
Laimuska
Nata..
Ingrida
Silvia
Ineta
Rusne
Mika Call
Gabija
Chicken'as
gaba9
Akimirka
blizguciukas
Amore
svajoniu*
Ignė
Daigona.
Happy Cola.
Ciauskyt
monciutee
Admin
Indraja
Moniccutia*
Krisse
30 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriusPranešimas
Nata..
Čiurlenantis upelis
Čiurlenantis upelis
Nata..


Pranešimų skaičius : 1024
Join date : 2009-10-05
Age : 33
Miestas : Vilnius

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeKv. 31 12 2009 - 18:49

Na, nereikia taip griežtai varinėt žmonių. Čia yra ne tik Edgaro fanų klubas, bet kartu ir diskusijų forumas, kuriame gali rinktis visi žmonės, o apsikeist skirtingom nuomonėm, manau, yra sveika.
Dėl vakarykščio finalo, tai manau, kad iš tiesų laimėjo teisybė. Sakot jei Eglė būtų gavus nors vieną devynetą ir t.t., bet esmė ta, kad ji nebuvo verta nei vieno devyneto, o Edgaro dainavimu aš šiek tiek nusivyliau, nežinau kas čia taip suveikė jaudulys ar tai kad jau šou pabaiga, bet vakar ypač pirmą dainą jis padainavo visiškai neritme. Sakot Eglė padainuoja beleką? Tuomet nueikit į portalą www.youtube.com įveskit ten "Anna Vissi - Everything Karaoke" ir pabandykit padainuot bent pusę taip, kaip šią dainą atlieka Eglė, tuomet suprasit, kad tai nebelenkas. Šiaip ar taip aš buvau ne už Eglę tiesiog stengiuos likt objektyvi, aš žinojau, jog tas žmogus, kuris mano nuomonę turėtų laimėt liks ketvirtas, kaip bebūtų gaila. Todėl dėl to ir neverkiau, ir jums vert nepatariu, nes vakar buvo šiek tiek juokinga žiūrėt į raudančią publiką. (;
Atgal į viršų Go down
http://mergaitesistorija.blogas.lt
blizguciukas
Čiurlenantis upelis
Čiurlenantis upelis
blizguciukas


Pranešimų skaičius : 1130
Join date : 2009-11-08
Age : 29
Miestas : Vilnius

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeKv. 31 12 2009 - 19:01

na mano nuomone Rokas su Edgaru buvo verti pirmos vietos as manau kievienas kazkuom to vertas ir manau kad jie dainuos toliau...
Atgal į viršų Go down
Krisse
Basomis einu per smėlį ir plaukus glosto vasara
Krisse


Pranešimų skaičius : 1640
Join date : 2009-09-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeKv. 31 12 2009 - 19:28

Turint"dainuoja beleką" omenyje turėjau mintį tame,kad nors ir pamiršta žodžius,klysta,ar ką,jai vistiek rašo 10.. o tai nelabai teisinga..
Atgal į viršų Go down
Šypt.*




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-10-03

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeKv. 31 12 2009 - 21:42

Nuoširdūs sveikinimai laimėjus antrą vietą.

Eglės fc.
Atgal į viršų Go down
Moniccutia*
Basos kojos tipenančios po rasotą žolę
Moniccutia*


Pranešimų skaičius : 2942
Join date : 2009-09-17
Age : 31
Miestas : VILNIUS.

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimePen. 1 01 2010 - 1:55

Aš labai džiaugiuosi, nes mes pasiekėme išties daaaaug(:
Atgal į viršų Go down
blizguciukas
Čiurlenantis upelis
Čiurlenantis upelis
blizguciukas


Pranešimų skaičius : 1130
Join date : 2009-11-08
Age : 29
Miestas : Vilnius

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimePen. 1 01 2010 - 23:52

Na jo 2 vieta seip is tikruju labai labai gerai! Gal kartais buna ir geriau nebu 1 ;P Ir tikrai Edgaras daug pasieks ir klis aukstai bei nenusos dainuot ;}
Atgal į viršų Go down
Krisse
Basomis einu per smėlį ir plaukus glosto vasara
Krisse


Pranešimų skaičius : 1640
Join date : 2009-09-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeŠt. 2 01 2010 - 4:13

Viskas gerai,mes pasiekėm daug (:
Reik pasveikinti Egle,su pergale ir baigti pyktis (:
Atgal į viršų Go down
Nata..
Čiurlenantis upelis
Čiurlenantis upelis
Nata..


Pranešimų skaičius : 1024
Join date : 2009-10-05
Age : 33
Miestas : Vilnius

Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitimeAntr. 5 01 2010 - 19:03

Taigi "Muzikos Akademija" baigėsi, todėl, kad šioje temoje neprisikauptų bereikalingo flood'o dedu spyną. (;
Atgal į viršų Go down
http://mergaitesistorija.blogas.lt
Sponsored content





Muzikos akademija - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos akademija   Muzikos akademija - Page 16 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Muzikos akademija
Atgal į viršų 
Puslapis 1616Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Lietaus "Muzikos akademijos valandėlė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kafkos FC :: Šiukšliadėžė :: Senos temos-
Pereiti į: